58 681-26-00
58 685-34-02
Os. Wybickiego 35
83-300 Kartuzy
woj. pomorskie
Liczba wejść:
185972
Parafia pod wezwaniem
Świętego Wojciecha w Kartuzach
Godziny niedzielnych Mszy św.

„Na straży Serca pełnego Miłości…”

W piątek, 5 października, o godz. 18.00 odbyła się uroczysta Msza Święta Jubileuszowa, z okazji 25 – lecia istnienia Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa, działającego w naszej parafii.

Wraz z członkami Straży, ich rodzinami, z zaproszonymi gośćmi z Kiełpina i parafianami, wspólnie dziękowaliśmy w modlitwie i wyśpiewaliśmy pieśń wdzięczności Panu Bogu, za dar Serca Jego Syna, któremu od 25 lat ofiarujemy swe „godziny straży” – trwając przy tak wielkiej miłości Zbawiciela ku rodzajowi ludzkiemu, czerpiąc z niej potrzebne pokłady łaski oraz wcielając je w życie i według nich budować środowiska kochających serc w naszych rodzinach i naszej parafii.

Przyrzekamy nieustanie przez kolejne lata oddawać Najświętszemu Sercu należną: Chwałę, Cześć, Miłość i Wynagrodzenie – podczas każdej pierwszopiątkowej adoracji, wspólnej Eucharystii, podczas comiesięcznego spotkania formacyjnego i stojąc każdego dnia jako umiłowany uczeń pod krzyżem Chrystusa, aby strzec niepojętej i wszechogarniającej Miłości Boga!

Opiekun SHNSPJ
Ks. Olek   

   
Dodał: Zbigniew Maziec